Popis projektu

Projekt ECO HYDRO VILLA pozostáva z 2 samostatných moderných rodinných domov - orientovaný na JZ a SZ.

Príprava projektu mala jasný cieľ - vytvoriť maximálne funkčnú a atraktívnu nehnuteľnosť v súlade s najvyššími ekologickými štandardami EÚ. Rodinný dom, ktorý novým majiteľom poskytne zážitok z bývania na ďalšie desaťročia. V domoch je spravená predpríprava na zariadenie recyklácie vody Hydroloop - inteligentná technológia pre šetrnú prevádzku, ktorá ušetrí ročne až 40 % spotreby vody.

Lokalita
Spišská Teplica
Výmera pozemku
694 m²

Galéria

Lokalita

Exkluzívna lokalita priamo pod Tatrami, neuveriteľne rýchle napojenie na diaľnicu a vzdialenosť od Popradu iba 3 km. Blízkosť lyžiarskych areálov. Cyklotrasa leží priamo v obci prepojená s Popradom a okolím. Stačí nasadnúť na bicykel a v Poprade ste do 10 minút. Obec Spišská Teplica leží na južnom okraji Popradskej kotliny na severných svahoch Vikartovskej hraste.

Kto stojí za týmto projektom?

 

Zohratý tím profesionálov, kolegov a priateľov. Každý z našich ľudí má vo svojom odbore čo ponúknuť. Výkon celku však udáva schopnosť spolupráce, ktorú úspešne aplikujeme od roku 2019. Od skúsených autorít, až po mladé talenty, za všetkých hovoria ich vlastné úspechy, aj výsledky tímovej práce.

 

"Tímová práca začína budovaním dôvery."

Má Vaša nehnuteľnosť investičný potenciál?
Kontaktujte nás
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené.
Cookies
Skupina Ci corporation s.r.o. poskytuje služby spojené s financovaním, prípravou a realizáciou podnikateľských zámerov.
+421 911 722 945
info@cidevelop.eu
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené. 
Cookies
crossmenuarrow-leftarrow-right