Popis projektu

Cieľom projektu PARK LESNÁ je vybudovať bývanie v súkromí, v blízkosti tatranských štítov, no zároveň len pár kilometrov od mesta Poprad. Nájdete tu kompromis medzi vysnívaným, pokojným bývaním a aktívnym mestským životom.

Výstavba rodinných domov rešpektuje obmedzenú zastavanosť a podporujú veľkorysé zelené plochy parciel s najkrajším výhľadom na Vysoké Tatry a v prostredí plnom lyžiarskych stredísk a turistických chodníkov. Projekt počíta s výstavbou 20 až 50 rodinných domov s novými ulicami, inžinierskymi sieťami a "security" službou.

Lokalita
Vysoké Tatry
Výmera pozemku vrátane ochranného pásma
33 027 m²

Galéria

Lokalita

Vysoké Tatry neformálne známe ako Mesto Vysoké Tatry, je obec v podhorí slovenskej časti Vysokých Tatier na Slovensku zahŕňajúca najviac stredísk v tomto regióne. Rezidenčný projekt PARK LESNÁ je situovaný na začiatku obce Nová Lesná, ktorá poskytuje jeden z najkrajších výhľadov na Vysoké Tatry. Obec sa nachádza 10 km od Popradu s dobrou dostupnosť na diaľnicu D1.

Výhodou lokality je aj vzdialenosť 500 m od autobusovej a železničnej zastávky s priamym napojením na okresné mesto a Vysoké Tatry. Obec Nová Lesná je obľúbenou destináciou pre turistov, ale aj vyhľadávané miesto pre celoročné bývanie s rodinou.

Kto stojí za týmto projektom?

 

Zohratý tím profesionálov, kolegov a priateľov. Každý z našich ľudí má vo svojom odbore čo ponúknuť. Výkon celku však udáva schopnosť spolupráce, ktorú úspešne aplikujeme od roku 2019. Od skúsených autorít, až po mladé talenty, za všetkých hovoria ich vlastné úspechy, aj výsledky tímovej práce.

 

"Tímová práca začína budovaním dôvery."

Má Vaša nehnuteľnosť investičný potenciál?
Kontaktujte nás
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené.
Cookies
Skupina Ci corporation s.r.o. poskytuje služby spojené s financovaním, prípravou a realizáciou podnikateľských zámerov.
+421 911 722 945
info@cidevelop.eu
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené. 
Cookies
crossmenu