Popis projektu

Rodinný dom pozostáva z 3 mierne odstupňovaných podlaží, ktoré plynulo využívajú sklon terénu a slnečný výhľad na druhej strane. Celý návrh využíva ekologický koncept priateľský k životnému prostrediu s dôrazom na potreby užívateľa. Vytvára tak prostredie príjemné pre užívateľa vo vnútri s priamym prepojením na exteriér a využíva obnoviteľné energie na vykurovanie a celkovú prevádzku domu v každom ročnom období tak, aby sa v lete neprehrieval a v zimnom období spotreboval minimum energie.

Dom je situovaný v lokalite s nedostatkom konkurencie schopných nehnuteľností.

Lokalita
Prešov
Výmera pozemku
1000 m²

Galéria

Lokalita

Prešov, ako tretie najväčšie mesto SR, poskytuje svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť - cyklistické chodníky, športoviská, obchodné centrá, kúpaliská, škôlky, základné, stredné a vysoké školy.

Dôležitou informáciou je dokončená diaľnica medzi Poprad - Prešov a diaľničný obchvat vo výstavbe napojený na diaľnicu Prešov - Košice, ktorý z mesta Prešov robí veľmi atraktívne miesto pre rozvoj.

Mesto Prešov je považované za mesto s najväčším potenciálom východného Slovenska. V blízkosti Sídliska III, ktorá je od centra mesta vzdialená 5 minút autom a cca 15 minút pešou chôdzou.

Kto stojí za týmto projektom?

 

Zohratý tím profesionálov, kolegov a priateľov. Každý z našich ľudí má vo svojom odbore čo ponúknuť. Výkon celku však udáva schopnosť spolupráce, ktorú úspešne aplikujeme od roku 2019. Od skúsených autorít, až po mladé talenty, za všetkých hovoria ich vlastné úspechy, aj výsledky tímovej práce.

 

"Tímová práca začína budovaním dôvery."

Má Vaša nehnuteľnosť investičný potenciál?
Kontaktujte nás
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené.
Cookies
Skupina Ci corporation s.r.o. poskytuje služby spojené s financovaním, prípravou a realizáciou podnikateľských zámerov.
+421 911 722 945
info@cidevelop.eu
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené. 
Cookies
crossmenuarrow-leftarrow-right