Späť na všetky nehnuteľnosti

REZIDENCIA MARTINA KUKUČÍNA

Popis projektu

Projekt rekonštrukcie pôvodnej schátranej budovy na Kukučínovej ulici vo Zvolene. Samostatne stojaci 2-podlažný bytový dom jednoduchej koncepcie prinesie novým vlastníkom 5 moderných a nízkoenergetických bytov v príjemnom prostredí s plnou občianskou vybavenosťou.

Byty vytvárajú unikátne obytné prostredie s vysokými stropmi a veľkorysou dispozíciou vo vnútri. Vstup do bytového domu je cez uzatvorený mohutný dufart s nabijacími stanicami pre bicykle a odkladacími priestormi. 5 parkovacích státí má vlastnú elektronabíjaciu stanicu.

Lokalita
Zvolen
Výmera pozemku
775 m²

Galéria

Lokalita

Zvolen je mesto na strednom Slovensku, ležiace na sútoku riek Hron a Slatina neďaleko Banskej Bystrice. Z východu ho obklopuje Poľana, zo západu Kremnické vrchy a z juhu Javorie a Štiavnické vrchy. Mesto má starobylý hrad a historické centrum, ktoré predstavuje sídlo okresu (okres Zvolen). Je tiež dôležitým dopravným uzlom na Slovensku.

Kto stojí za týmto projektom?

 

Zohratý tím profesionálov, kolegov a priateľov. Každý z našich ľudí má vo svojom odbore čo ponúknuť. Výkon celku však udáva schopnosť spolupráce, ktorú úspešne aplikujeme od roku 2019. Od skúsených autorít, až po mladé talenty, za všetkých hovoria ich vlastné úspechy, aj výsledky tímovej práce.

 

"Tímová práca začína budovaním dôvery."

Má Vaša nehnuteľnosť investičný potenciál?
Kontaktujte nás
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené.
Cookies
Skupina Ci corporation s.r.o. poskytuje služby spojené s financovaním, prípravou a realizáciou podnikateľských zámerov.
+421 911 722 945
info@cidevelop.eu
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené. 
Cookies
crossmenuarrow-leftarrow-right