Popis projektu

Projekt obnovy a prestavby 2 rodinných domov na 4 bytové jednotky s priestormi vhodnými pre podnikateľov, ktoré na úspech predurčuje nie len lokalita. Rozsiahlou rekonštrukciou vzniknú byty vhodné pre krátkodobé, ako aj trvalé bývanie. Výhodou je vlastné parkovanie na spoločnom pozemku, aj v garážach s vjazdom z hlavnej cesty. Priestranné bytové jednotky skĺbia pohodlné bývanie s cenovou dostupnosťou, čím vyhovejú širokému spektru záujemcov.

Lokalita
Stupava
Výmera pozemku
839 m²

Galéria

Lokalita

Rodinné domy sa nachádzajú v tesnej blízkosti centra mesta Stupava s výhľadom na Malé Karpaty a zrúcaninu hradu Pajštún.
Stupava vďaka svojej vynikajúcej polohe a prírodnému a kultúrnemu bohatstvu patrí medzi najnavštevovanejšie miesta na Záhorí. Leží v bezprostrednej blízkosti prírodných rezervácií, cyklotrás a turistických chodníkov, ktoré v každom ročnom období priťahujú množstvo turistov, aj cyklistov.

Mesto má kompletnú občiansku vybavenosť, školy, škôlky a obchody. Veľkou výhodou je aj napojenie na diaľnicu D2 privádzačom priamo pred obcou Stupava, ktoré zabezpečuje príjazd do hlavného mesta Bratislava do 15 minút.

Kto stojí za týmto projektom?

 

Zohratý tím profesionálov, kolegov a priateľov. Každý z našich ľudí má vo svojom odbore čo ponúknuť. Výkon celku však udáva schopnosť spolupráce, ktorú úspešne aplikujeme od roku 2019. Od skúsených autorít, až po mladé talenty, za všetkých hovoria ich vlastné úspechy, aj výsledky tímovej práce.

 

"Tímová práca začína budovaním dôvery."

Má Vaša nehnuteľnosť investičný potenciál?
Kontaktujte nás
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené.
Cookies
Skupina Ci corporation s.r.o. poskytuje služby spojené s financovaním, prípravou a realizáciou podnikateľských zámerov.
+421 911 722 945
info@cidevelop.eu
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené. 
Cookies
crossmenuarrow-leftarrow-right