Popis projektu

Výstavba na Sabinovskej ulici nadväzuje na pôvodný projekt rekonštrukcie budovy na susednom pozemku - Ružová.

Navrhovaná 4-poschodová novostavba spája polyfunkciu s rezidenčnými priestormi v jednoduchom riešení. Prízemie a poschodia budú vizuálne oddelené použitím rôznych materiálov, ako aj konzolovým odstupňovaním. Navrhovaný vonkajší vzhľad zapadne do koloritu zástavby a zároveň ho príjemne zmodernizuje.

Lokalita
Prešov
Výmera pozemku
735 m²

Galéria

Lokalita

Mesto Prešov leží vo východnej časti Slovenska na sútoku riek Torysa a Sekčov v Košickej kotline. Obklopujú ho Slanské vrchy z východu a Šarišská vrchovina zo západu. Košice ležia 36 km južne,  mesto Poprad leží 75 km západne, Bardejov 41 km severne a Vranov nad Topľou 46 km východne.

Má  približne 84 824 obyvateľov a je tak tretím najľudnatejším mestom na Slovensku.

V meste Prešov nájdeme početné divadlá, najznámejšie je divadlo J. Záborského, kiná a kultúrne centrá. Prešov je tradične známy aj hudobníkmi ktorých vyprodukovala miestna hudobná scéna. Je významným náboženským centrom. Ponúka množstvo príležitostí pre šport a turistiku.

Kto stojí za týmto projektom?

 

Zohratý tím profesionálov, kolegov a priateľov. Každý z našich ľudí má vo svojom odbore čo ponúknuť. Výkon celku však udáva schopnosť spolupráce, ktorú úspešne aplikujeme od roku 2019. Od skúsených autorít, až po mladé talenty, za všetkých hovoria ich vlastné úspechy, aj výsledky tímovej práce.

 

"Tímová práca začína budovaním dôvery."

Má Vaša nehnuteľnosť investičný potenciál?
Kontaktujte nás
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené.
Cookies
Skupina Ci corporation s.r.o. poskytuje služby spojené s financovaním, prípravou a realizáciou podnikateľských zámerov.
+421 911 722 945
info@cidevelop.eu
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené. 
Cookies
crossmenuarrow-leftarrow-right