Späť na všetky nehnuteľnosti

ŠVÁBSKA – ZELENÉ BÝVANIE

Popis projektu

Objekt na Švábskej ulici bol navrhnutý do tvaru jednoduchého L. Je rozdelený na komerčnú časť so 4 priestormi na prenájom a bytovú časť so 14 bytmi vrátane pivníc. Projekt moderného 4-poschodového objektu obsahuje ekologické technológie a obnoviteľné zdroje ako elektro nabíjačky, fotovoltaiku a rekuperáciu. Veľký dôraz kladie aj na plochy zelene, vrátane výsadby vzrastlých stromov, krovín, živých plotov a zelenej strechy.

Lokalita
Prešov
Výmera pozemku
1378 m²

Galéria

Lokalita

Mesto Prešov leží vo východnej časti Slovenska na sútoku riek Torysa a Sekčov v Košickej kotline. Obklopujú ho Slanské vrchy z východu a Šarišská vrchovina zo západu. Košice ležia 36 km južne, mesto Poprad leží 75 km západne, Bardejov 41 km severne a Vranov nad Topľou 46 km východne.

Má približne 84 824 obyvateľov a je tak tretím najľudnatejším mestom na Slovensku.

V meste Prešov nájdeme početné divadlá, najznámejšie je divadlo J. Záborského, kiná a kultúrne centrá. Prešov je tradične známy aj hudobníkmi ktorých vyprodukovala miestna hudobná scéna. Je významným náboženským centrom. Ponúka množstvo príležitostí pre šport a turistiku.

Kto stojí za týmto projektom?

 

Zohratý tím profesionálov, kolegov a priateľov. Každý z našich ľudí má vo svojom odbore čo ponúknuť. Výkon celku však udáva schopnosť spolupráce, ktorú úspešne aplikujeme od roku 2019. Od skúsených autorít, až po mladé talenty, za všetkých hovoria ich vlastné úspechy, aj výsledky tímovej práce.

 

"Tímová práca začína budovaním dôvery."

Má Vaša nehnuteľnosť investičný potenciál?
Kontaktujte nás
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené.
Cookies
Skupina Ci corporation s.r.o. poskytuje služby spojené s financovaním, prípravou a realizáciou podnikateľských zámerov.
+421 911 722 945
info@cidevelop.eu
© 2021 - 2024. Všetky práva vyhradené. 
Cookies
crossmenuarrow-leftarrow-right